Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med hylla, vitmålat underrede med svarvade ben, höjd 80, 102x63 cm
Proveniens: John V Löfgrens sidenhandel, Fredsgatan Stockholm
ytslitage
286353
2015-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här