Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 5 st, 1800-talets slut, engelska, med svarvade framben, mahogny,

skador och lagningar

286356

2015-01-04