Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WIIRALT, Eduard (1898-1954): "Monika - la maniére noire II" epreuve d´artiste / provtryck, mjukgrundsetsning, signerad och daterad E. Wiiralt 1942 i plåt samt tuschsignerad, ca 49,5x33 cm

286358

2015-01-04