Eduard Wiiralt etsning
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WIIRALT, Eduard (1898-1954): "Monika - la maniére noire II" epreuve d´artiste / provtryck, mjukgrundsetsning, signerad och daterad E. Wiiralt 1942 i plåt samt tuschsignerad, ca 49,5x33 cm
286358
2015-01-04