Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WIIRALT, Eduard (1898-1954): "Fontenay-aux-Roses, Seeaux", mjukgrundsetsning, signerad E. Wiiralt, numrerad 26/200, ca 33x44,5 cm
286360
2015-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här