Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

WIIRALT, Eduard (1898-1954): "Fontenay-aux-Roses, Seeaux", mjukgrundsetsning, signerad E. Wiiralt, numrerad 26/200, ca 33x44,5 cm

Kuntoraportti

286360

Päivämäärä:

2015-01-04