Eduard Wiiralt etsning
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
WIIRALT, Eduard (1898-1954): "Fontenay-aux-Roses, Seeaux", mjukgrundsetsning, signerad E. Wiiralt, numrerad 26/200, ca 33x44,5 cm
Kuntoraportti
286360
Päivämäärä:
2015-01-04