Figuringrupp parian

Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINGRUPP, parian, 1900-talets början, Gustavsberg,"Amor och Psyke", höjd ca 26 cm, längd 38 cm

Lagningar

286381

2015-01-04