Olle Kåks litografi

Olle Kåks litografi
Olle Kåks litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad och daterad Kåks -79, 84/100, färglitografi, 100x140 cm

trasigt glas

286385

2015-01-04