Takarmatur 1950-tal

Takarmatur 1950-tal
Takarmatur 1950-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, för 3 ljuspunkter, 1950-tal, stomme i mässing, svartlackerade skärmar, längd ca 80 cm

Bruksslitage, smärre färgbortfall

286386

2015-01-04