Karmstolar Karl Johan
2015-01-04
286424
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, fanerade i mahogny, sitthöjd 47 cm
Klädsel med fläckar, en dekorknopp saknas