Fåtöljer Folke Olsson

Fåtöljer Folke Olsson
Fåtöljer Folke Olsson
Fåtöljer Folke Olsson
Fåtöljer Folke Olsson
Fåtöljer Folke Olsson
Fåtöljer Folke Olsson
Fåtöljer Folke Olsson
Fåtöljer Folke Olsson
Fåtöljer Folke Olsson
Fåtöljer Folke Olsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, teak, 1960-tal, Folke Olsson för DUX, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

286436

2015-01-04