Charles Leader oljemålning

Charles Leader oljemålning
Charles Leader oljemålning
Charles Leader oljemålning
Charles Leader oljemålning
Charles Leader oljemålning
Charles Leader oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEADER, Charles (18/1900-tal): Berg-och flodlandskap, olja på duk, 49x75 cm

286445

2015-01-04