Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGTSEN, Ivar ( född 1947): Kvinnofigurer, olja på papper, signerad, 61x51 cm
Smärre revor samt hål efter häftstift
286450
2015-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här