Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NASH, Jörgen (Danmark, 1920-2004): "Jazzens.....", signerad och daterad Jörgen Nash 1988, blandteknik, 45x63 cm
286458
2015-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här