Pierre Olofsson färglitografier
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): (2) Abstrakt komposition, signerad Olofsson, färglitografi, samt osignerat färglitografi på kartong, ca 43x33 resp 41x31 cm
Osignerade med fläckar, signerade med dedikation
286464
2015-01-05