Pierre Olofsson färglitografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): (2) Abstrakt komposition, signerad Olofsson, färglitografi, samt osignerat färglitografi på kartong, ca 43x33 resp 41x31 cm

Osignerade med fläckar, signerade med dedikation

286464

2015-01-05