Teckning 1800-tal

Teckning 1800-tal
Teckning 1800-tal
Teckning 1800-tal
Teckning 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Friluftsmålaren, signerad och daterad O.Isaachson 9 April.1862, kolteckning, 13x19,5 cm

286466

2015-01-04