Elba Alvarez oljemålning

Elba Alvarez oljemålning
Elba Alvarez oljemålning
Elba Alvarez oljemålning
Elba Alvarez oljemålning
Elba Alvarez oljemålning
Elba Alvarez oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAREZ, Elba (1944): Komposition, signerad och daterad 1980, olja på duk, 127x153 cm

Ytskador

286468

2015-01-05