Uno Vallman färglitografier

Uno Vallman färglitografier
Uno Vallman färglitografier
Uno Vallman färglitografier
Uno Vallman färglitografier
Uno Vallman färglitografier
Uno Vallman färglitografier
Uno Vallman färglitografier
Uno Vallman färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALLMAN, Uno (1913-2004):(3) Kompositioner med figurer, signerade Uno Vallman, färglitografi, 34x67, 48x63 resp 48x63 cm, i två mappar

Marginaler med veck och skador

286475

2015-01-05