Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, ek, 1800-talets slut, träskuren dekor av munkar samt kyrkofönster, gotisk stil, höjd 90, längd 127, djup 48 cm

Förstärkt, slitage, träbortfall

286492

2015-01-05