Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PRESSBILDER, ca 130 st, kopior av fotografier från olika krigshärdar under 1900-talets första hälft, mått ca 18x24 - 30x41 cm
Delvis med smärre slitage, hörn med hål efter nålar
286498
2015-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här