Pressbilder

Pressbilder
Pressbilder
Pressbilder
Pressbilder
Pressbilder
Pressbilder
Pressbilder
Pressbilder
Pressbilder
Pressbilder

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRESSBILDER, ca 130 st, kopior av fotografier från olika krigshärdar under 1900-talets första hälft, mått ca 18x24 - 30x41 cm

Delvis med smärre slitage, hörn med hål efter nålar

286498

2015-01-05