Meccano byggsatser
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MECCANO BILBYGGSATS, FLYGPLAN, 1930-tal, för ihopsättning av olika modeller, delarna lackerade i olika färger, urverksdrivna, diverse delar från grundsatser medföljer samt fabriksförpackning till bilmodellen medföljer
Ej komplett, diverse skador
286502
2015-01-05