Meccano byggsatser

Meccano byggsatser
Meccano byggsatser
Meccano byggsatser
Meccano byggsatser
Meccano byggsatser
Meccano byggsatser
Meccano byggsatser
Meccano byggsatser
Meccano byggsatser
Meccano byggsatser

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MECCANO BILBYGGSATS, FLYGPLAN, 1930-tal, för ihopsättning av olika modeller, delarna lackerade i olika färger, urverksdrivna, diverse delar från grundsatser medföljer samt fabriksförpackning till bilmodellen medföljer

Ej komplett, diverse skador

286502

2015-01-05