Orientmatta Bidjar semiantik 1920-tal

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, Bidjar, semiantik, 1920-tal, ca 215x158 cm

Jämnt sliten, lagning

286506

2015-01-09