Bomarsunds fästning Åland 1800-tal

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Enligt uppgift Bomarsunds fästning, Åland, olja på duk, 55x114 cm

Färgbortfall

286520

2015-01-05