Tekök nysilver Adolf Braese

Tekök nysilver Adolf Braese
Tekök nysilver Adolf Braese
Tekök nysilver Adolf Braese
Tekök nysilver Adolf Braese
Tekök nysilver Adolf Braese
Tekök nysilver Adolf Braese
Tekök nysilver Adolf Braese
Tekök nysilver Adolf Braese

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKÖK, nysilver, 1800-talets slut, nyrokoko, märkt Braese (Adolf Braese Stockholm) dekor av blom- och bladslingor, totalhöjd ca 40 cm

Bucklor, nedputsad

286523

2015-01-05