Gipsrelief Astr Bergman Taube

Gipsrelief Astr Bergman Taube
Gipsrelief Astr Bergman Taube
Gipsrelief Astr Bergman Taube
Gipsrelief Astr Bergman Taube
Gipsrelief Astr Bergman Taube
Gipsrelief Astr Bergman Taube

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Änglamark", gips, signerad och numrerad, 20x40 cm

286530

2015-01-05