Niki De Saint Phalle färglitografi
2015-01-05
286542
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DE SAINT PHALLE, Niki, (född 1930): Komposition, färglitografi, signerad 41/300, 63x48 cm