Léonce Joseph V DE JONCIERES oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DE JONCIERES, Léonce Joseph V. (1871-1947): Pergola med vilande katt, olja på pannå, signerad och daterad 1924, 26x33 cm

286545

2015-01-05