Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, 1970-tal, fot i vitmetall, rödglaserad fot, total höjd ca 130 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, bucklor
286547
2015-01-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner