Karta över Stockholm
2015-01-05
286557
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARTA, "Stadsplanekontorets Karta över Stockholm med omgivning", Generalstabens Litografiska Anstalt 1931
Skador, slitage