Karta över Stockholm

Karta över Stockholm
Karta över Stockholm
Karta över Stockholm
Karta över Stockholm
Karta över Stockholm
Karta över Stockholm

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTA, "Stadsplanekontorets Karta över Stockholm med omgivning", Generalstabens Litografiska Anstalt 1931

Skador, slitage

286557

2015-01-05