Uno Vallman blandteknik
2015-01-06
286569
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Figurkomposition, signerad och daterad Uno Vallman 1963, blandteknik, 60x49 cm