Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VALLMAN, Uno (1913-2004): I ateljén, signerad och daterad Uno Vallman 1969, olja på duk, 53x64 cm

286570

2015-01-07