Stolar 1930-tal art deco

Stolar 1930-tal art deco
Stolar 1930-tal art deco
Stolar 1930-tal art deco
Stolar 1930-tal art deco
Stolar 1930-tal art deco
Stolar 1930-tal art deco
Stolar 1930-tal art deco
Stolar 1930-tal art deco
Stolar 1930-tal art deco
Stolar 1930-tal art deco

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 1 par, 1930-tal, art deco, massiv björk, ryggbricka med dekor i intarsia, sitthöjd 43 cm

Ytslitage, stolsklädsel saknas

286591

2015-01-06