Omega constellation herrarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18 k guld, Constellation, 1950-tal, integrerad länk i 18 k roséguld (ej original), pie-pan urtavla, datum, automatiskt urverk, plexiglas, diameter 34 mm, vikt 69 g

Urtavla med slitage och fläckar, boett med repor, integrerad länk ej original

286592

2015-01-07