Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBANDSUR, 3 st, Omega, gulddoublé samt stål, mekaniska urverk (automat samt manuella), diameter 21-34 mm, FICKUR, 5 st, silver, diameter 31-53 mm

Slitage och skador

286599

2015-01-07