Karmstolar
2015-01-06
286600
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Biedermeier, björk, sitthöjd 48, bredd 57 cm
Skador och lagningar