Kotliarova akvarell

Kotliarova akvarell
Kotliarova akvarell
Kotliarova akvarell
Kotliarova akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOTLIAROVA, Tatiana (Ryssland/Sverige, född 1959): Kvinnoansikte, signerad, akvarell, ca 27x36 cm

286618

2015-01-07