Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP / HÖRNSKÅP, 2-delat, sengustaviansk stil, 1800-talets första hälft, invändigt hyllplan, mahogny med intarsia höjd ca 221, 123x61 cm
Slitage, skador, listdelar medföljer
286619
2015-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här