Hörnskåp i mahogny

Hörnskåp i mahogny
Hörnskåp i mahogny
Hörnskåp i mahogny
Hörnskåp i mahogny
Hörnskåp i mahogny
Hörnskåp i mahogny
Hörnskåp i mahogny
Hörnskåp i mahogny

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP / HÖRNSKÅP, 2-delat, sengustaviansk stil, 1800-talets första hälft, invändigt hyllplan, mahogny med intarsia höjd ca 221, 123x61 cm

Slitage, skador, listdelar medföljer

286619

2015-01-07