Rikard Lindström oljemålning
2015-01-07
286620
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): "Spansk hamnbild- Barcelona", signerad Rikard Lindström, olja på duk, 54x65 cm