Böhmisk glaspokal

Böhmisk glaspokal
Böhmisk glaspokal
Böhmisk glaspokal
Böhmisk glaspokal
Böhmisk glaspokal
Böhmisk glaspokal
Böhmisk glaspokal
Böhmisk glaspokal
Böhmisk glaspokal
Böhmisk glaspokal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POKAL med lock, rosa glasmassa, Böhmen, 1800-tal, dekor i guld

Fotnagg, smärre slitage

286636

2015-01-07