Vinglas

Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas
Vinglas

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STARKVINSGLAS, 2+1 st., 1700-tal, med monogram, höjd 15,5 resp. 16 cm

Nagg

286640

2015-01-07