Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGAPPLICKER, 1 par, brons, 900-talets första hälft, Louis seize-stil, elektrifierade, fem ljuspunkter, höjd 96 cm
3 glaskupor saknas, några glaskupor med skador
286644
2015-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här