Bordsur cloisonné

Bordsur cloisonné
Bordsur cloisonné
Bordsur cloisonné
Bordsur cloisonné
Bordsur cloisonné
Bordsur cloisonné
Bordsur cloisonné
Bordsur cloisonné

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1900-talets andra hälft, mässing och cloisonné, urtavla med romerska siffror, höjd ca 33 cm

Smärre slitage

286646

2015-01-08