Barskåp barockstil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft, körsbär, träskuren dekor av regenter, 2 lådor i sarg, invändigt med speglar, hyllplan med glas, samt belysning, kryss i patinerad metall, på lejontassar, höjd ca 173, 121,5x47 cm, nyckel finns
Skruv saknas, nagg i glashylla. Nyckel finns att hämta i Utlämningen
286656
2015-01-07