Barskåp barockstil

Barskåp barockstil
Barskåp barockstil
Barskåp barockstil
Barskåp barockstil
Barskåp barockstil
Barskåp barockstil
Barskåp barockstil
Barskåp barockstil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft, körsbär, träskuren dekor av regenter, 2 lådor i sarg, invändigt med speglar, hyllplan med glas, samt belysning, kryss i patinerad metall, på lejontassar, höjd ca 173, 121,5x47 cm, nyckel finns

Skruv saknas, nagg i glashylla. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

286656

2015-01-07