CG Karlsson färglitografi

CG Karlsson färglitografi
CG Karlsson färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, monogramsignerad CGK, 22/150, färglitografi, bladmått ca 70x50 cm

286657

2015-01-07