Konsolbord med spegel

Konsolbord med spegel
Konsolbord med spegel
Konsolbord med spegel
Konsolbord med spegel
Konsolbord med spegel
Konsolbord med spegel

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, gjutjärn, blyinfattat glas, 2 ljuspunkter, krönt med skepp, konsolbord med frostad, lös glasskiva, höjd ca 184+47 cm, konsolbordet ca 69x24 cm

Slitage, nagg

286664

2015-01-08