Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscener, emaljfärger, förgyllda hänklar, tvärställda motiv, höjd 57 cm
En med omfattande lagning i sidan
286674
2015-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här