Golvurnor Kina

Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscener, emaljfärger, förgyllda hänklar, tvärställda motiv, höjd 57 cm

En med omfattande lagning i sidan

286674

2015-01-08