Vägglampa art déco

Vägglampa art déco
Vägglampa art déco
Vägglampa art déco
Vägglampa art déco
Vägglampa art déco
Vägglampa art déco
Vägglampa art déco
Vägglampa art déco

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGLAMPA med figurin, art deco, 1930-tal, stomme i krom, sidor av frostat glas, höjd ca 40 cm, figurin i bronspatinerad metall på stensockel, höjd ca 15,5 cm

Smärre nagg

286686

2015-01-08