Vigvattenskål med relief

Vigvattenskål med relief
Vigvattenskål med relief
Vigvattenskål med relief
Vigvattenskål med relief
Vigvattenskål med relief
Vigvattenskål med relief
Vigvattenskål med relief
Vigvattenskål med relief
Vigvattenskål med relief
Vigvattenskål med relief

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIGVATTENSKÅL, 1900-tal, Erling Valldeby, stenmassa, relief av Venus, signerad Valldeby, 32x48 cm

Smärre nagg

286693

2015-01-08